Herečka Julia Roberts urobila niečo, čo nikto nečakal. Zverejnila raritnú fotku, mnohých ľudí prekvapila

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: Instagram (juliaroberts)

Julia Roberts je notoricky známa tým, že si svoje súkromie poriadne stráži. Len málokedy uverejňuje na sociálnych sieťach fotografie zo svojho súkromia a svojej rodiny, no teraz urobila výnimku, ktorá všetkých prekvapila.

Ako uvádza portál USA Today, zverejnila fotografiu z narodenia jej dvojičiek, ktoré teraz oslávili 17 rokov. Na Instagram pridala fotografiu, na ktorej drží dcéru Hazel a syna Phinnaeusa, ktorí majú na hlavách novorodenecké čiapky. Ku fotografii pribudlo množstvo nádherných komentárov, a to aj od známych osobností, ako sú napríklad jej neter, známa herečka Emma Roberts či Dolly Parton.

Raritná fotografia, ktorá mnohých ľudí dostala

Oscarová herečka má so svojím manželom Danielom Moderom ešte mladšieho syna Henryho. Obaja patria k stabilným párom Hollywoodu a sú spolu už 19 rokov. Ich deti sa objavujú na verejnosti len zriedka, no nedávno všetku pozornosť strhla práve jej dcéra, keď sa po boku svojho otca objavila na červenom koberci na filmovom festivale v Cannes.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Julia Roberts (@juliaroberts)

Julia Roberts o svojom manželovi povedala, že každý deň, keď vstúpi do dverí, je pre ňu sen a teší sa vždy, keď ho vidí. Julia Roberts je hereckou ikonou a účinkovala v mnohých obľúbených a populárnych filmoch ako je napríklad Pretty Woman, Nevesta na úteku alebo aj Jedz, modli sa a miluj.

1
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: