Hitom tohto leta sú pestrofarebné nohavice! Týchto 15 tipov vás určite zaujme. Už ste si vybrali svoju farbu?


Najvhodnejšie obdobie na nosenie farebného oblečenia je práve jar a leto. Farbami hýri príroda, ktorá od vekov udávala ľuďom tón. Vyzbrojte sa do letných dní aj vy a zaobstarajte si do vášho šatníka zopár farebných kúskov. Čiernu na chvíľu schovajte do skrine, leto a slnko si treba užiť v plnej paráde.

takprosto.cc

Vzory, farby, ľahké materiály. Najnovšie hity na toto leto udávajú módne domy už nejaký ten mesiac. S predstihom, pravdaže, aby si všetky dámy stihli vybrať to, čo sa im páči. Vybrali ste si už aj vy? Ak nie, pokochajte sa týmito letnými módnymi inšpiráciami a začnite vyberať to, čo sa vám páči a pristane vám.

TOP 15

Sýtoružové nohavice nádherne ladia s jednoduchým čiernym topom. Táto modelka ukazuje, že v jednoduchosti je krása.

takprosto.cc

Nádherná a pozitívna žltá perfektne kontrastuje s jemnou holubou sivou. Čo poviete na takúto nevtieravú kombináciu farieb?

takprosto.cc

Púdrové a pastelové farby budú v móde určite ešte dlho, budúcnosť im predpovedali módni návrhári už pár rokov dozadu. Táto kombinácia je toho len dôkazom.

takprosto.cc

Pre odvážnejšie typy je tu aj kanárikovo oranžová, podobne ako vyššie, doplnená o nenápadný jednofarebný top, ktorý sýtej farbe dáva vyniknúť.

takprosto.cc

Modrá je toto leto takisto in. Pôsobí pozitívne a správny odtieň vám dokáže pridať pár bronzových odtieňov navyše. Aj svetlovláskam.

takprosto.cc

Nádherné pastelové kombinácie vyniknú na všetkých typoch žien. Od svetlých, cez tmavé, až po štíhle, aj tie plnoštíhlejšie.

takprosto.cc

Mexická fialová môže na niekoho pôsobiť príliš ostro, no keď sa skombinuje s jemným vrškom, je dokonalá.

takprosto.cc

Aj ružová zažíva toto leto svoj boom. Netradičná kombinácia sýtej ružovej a sýtej oranžovej by mohla niekoho zmiasť, no treba si uvedomiť, že dnes sa už fantázii medze naozaj nekladú.

takprosto.cc

Vzorované veci nemusíte zo skrine vyhadzovať. Stačí ich vhodne skombinovať s jednofarebným kúskom a nádherný model je na svete.

takprosto.cc

Mentolová farba bola na stupienku slávy medzi farbami minulý rok, no aj tento rok si ju môžte obliekať bez výčitiek. Nahradili ju síce púdrové farby, ale pastel ostal.

takprosto.cc

Jednoduchý outfit ozvláštnený topánkami so zvieracím motívom. Perfektné!

takprosto.cc

Takto francúzsky a „chic“ môže vyzerať každá z vás. Stačí si len nájsť ten správny kúsok a pokojne môže vyzerať aj ako pyžamo. Voľné veci sú túto sezónu priam žiadané!

takprosto.cc

Športová elegancia alebo nedbanlivý look. Takúto kombináciu si môžete dopriať kamkoľvek a vždy zažiarite.

takprosto.cc

Farebná džínsovina je in, preto si nezabudnite zaobstarať jedny veselé farebné rifle. Kým ich ešte majú!

takprosto.cc

Na záver ponúkame aj alternatívu pre tie dámy, ktoré farby naozaj nemusia. Nebojte sa skombinovať obľúbené nevýrazné odtiene so zemitými. Uvidíte, že to bude lepšie, ako večná čierna.

takprosto.cc

zdroj: babskeveci.sk (Monika), takprosto.cc


Komentáre

komentárov