Horoskop na apríl – Baran

Banana Horoskop

Láska a vzťahy

Dajte si v apríli predsavzatie, že budete lepším človekom, ktorý chce pracovať na svojom neustálom duševnom rozvoji. Aj keď vidíte chyby v ostatných, vždy treba začať od seba a pokiaľ na seba nie ste hrdá, mali by ste niečo zmeniť. Snažte sa budovať plnohodnotný vzťah nielen s partnerom, ale zaujímajte sa viac aj o svoju rodinu a blízkych. Problémy by ste mali riešiť ihneď, no s chladnou hlavou a bez zbytočného vyťahovania udalostí z minulosti. Ak sa chystáte založiť si rodinu alebo posunúť svoj vzťah na ďalšiu úroveň, teraz je ten správny čas.

Peniaze a práca

Aj keď sa v tomto mesiaci nemôžeme baviť o nijakej veľkej finančnej prosperite, nebudete si sťažovať. Všetko je tak, ako má byť, a aj v zamestnaní sa vám bude dariť. Do čoho sa pustíte, to dovediete do zdarného konca, no krívať môžu vaše vzťahy s kolegami. Nenechajte sa vyprovokovať poznámkami, ktoré sú mienené ako sranda a berte veci viac s nadhľadom. Dobrá atmosféra v zamestnaní je základ a vy by ste sa mali zamerať aj na budovanie lepších vzťahov na pracovisku. Ak sa k tomu postavíte s pozitívnym očakávaním, osud vám do cesty privedie veľmi dobré priateľstvo z prostredia vašej práce.

Zdravie

Vaša blízka osoba z rodiny vám poradí veľmi dobré recepty využívajúce prírodné látky, no vyzná sa aj v klasických liekoch z lekárne. Vďaka nej sa vám podarí zažehnať dlhodobé zdravotné ťažkosti. Na konci mesiaca budete pravdepodobne musieť navštíviť zubára, čo sa odrazí aj na vašej peňaženke. Návštevu zubára by ste ale nemali odkladať, pretože váš problém bude príliš akútny a mohli by ste si privodiť ešte viac škody a najmä bolesti.

zdroj: Jana

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: