Horoskop na apríl – Blíženci

Banana Horoskop

Láska a vzťahy

Pri najbližšej výmene názorov s partnerom môže byť tvrdohlavý prístup len a len na škodu. Radšej si s polovičkou všetko vyrozprávajte a otvorenou diskusiou dôjdete k riešeniu problémov. Tento mesiac vás však potrápia konflikty s deťmi alebo rodičmi, ktorým ste sa v poslednej dobe menej venovali. Nezadané dámy budú mať nesmierne šťastie, pretože na nich čaká veľmi sľubný vzťah. Nie je potrebné sa nikam ponáhľať a najmä by ste mali ostať sama sebou. Muž, ktorému ste sa zapáčili, je očarený vašou nespútanou povahou a spontánnosťou, ktorou mu imponujete.

Peniaze a práca

V strede mesiaca sa  dostanete do potýčky s kolegyňou, ktorá vás nemá príliš v láske, no svoje nesympatie nikdy nedávala najavo. Aj keď vás to veľmi prekvapí, neznižujte sa na jej úroveň a nenechajte sa vyprovokovať. Na konci mesiaca sa vám podarí milo prekvapiť nadriadeného perfektne odvedenou prácou. Navyše sa vám naskytne lákavá ponuka a vy sa nebudete vedieť rozhodnúť. Poraďte sa s blízkou osobou, ktorá sa v danej veci vyzná. Jej rada bude veľmi dobrá a navyše vám otvorí oči. Finančne sa nebudete môcť sťažovať a apríl prežijete bez vysokých výdajov.

Zdravie

Svojmu organizmu dávate v poslednom čase zabrať, preto vás pravdepodobne skolí nádcha alebo prechladnutie. Nemusíte sa ale obávať, bude to mať veľmi rýchly priebeh a k vyliečeniu vám pomôže najmä prírodná lekáreň a rady starých mám. Týchto pár dní vás nevykoľají až natoľko, aby ste nechodili do práce, no partner k vám aj napriek tomu bude veľmi pozorný a všetky domáce práce prevezme na svoje plecia. Prijímajte dostatok tekutín a najmä si spestrite jedálniček. Potrebujete zvýšiť príjem vitamínu C.

zdroj: Jana

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: