Horoskop na apríl – Blíženci


blizenciLáska a vzťahy

Zadané ženy v znamení Blížencov by si v partnerskom vzťahu mali stáť tentokrát za svojím. Hľadajte rozumné kompromisy a snažte sa so svojou polovičkou triezvo argumentovať. Vaše neustále ústupky pre dobro veci môžu spôsobiť viac škody ako úžitku. V blízkosti slobodných dám sa „potuluje“ zaujímavý muž a iskrenie, ktoré je medzi vami je vzrušujúce a napínavé. Nevrhajte sa ihneď do vážneho vzťahu a užite si čo najdlhšie príjemné začiatky spojené so vzájomným spoznávaním.

Peniaze a práca

Ak ste v predošlých mesiacoch investovali alebo riskovali vo finančnej oblasti, budete žať, čo ste zasiali. Vďaka tomu si polepšíte a budete si môcť dopriať dlho odopierané radosti. Takáto pozícia však pre niekoho môže byť tŕňom v oku, preto si dávajte pozor na neprajníkov v zamestnaní. Nedajte sa zatiahnuť do intríg a zachovajte si svoju pravú tvár. Vďaka vašej poctivosti sa ich zlomyseľnosť nakoniec otočí proti nim.

Zdravie

Apríl prinesie do vášho tela novú energiu a zdravie vám teda nebude chýbať. Jarné slnko odplaví negatívne pocity a vy sa budete môcť tešiť vitalite a sile, ktorou budete oplývať. Pozor si dávajte len na malé úrazy pri práci či v domácnosti, ktorých následky vám môžu znepríjemniť každodennú činnosť. Doplňte zásoby vitamínov a párkrát do týždňa si na raňajky doprajte chutné a zdravé smoothie.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

horoskop-april

Komentáre

komentárov