Horoskop na apríl – Býk

Banana Horoskop

Láska a vzťahy

Koncom mesiaca si dávajte pozor na veľmi atraktívneho muža, ktorý vás zaujme, no niekoľkokrát sa sama prichytíte, ako s ním flirtujete. Ak ste zadaná, vedzte, že od flirtu nie je ďaleko k veľkému pokušeniu, preto by ste sa danej osobe mali radšej vyhnúť a stopnúť to, kým nie je neskoro. Príliš často partnerovi prepáčite jeho prešľapy a tvárite sa, že nevidíte jeho pochybenia len preto, že v iných veciach je ideálnym mužom. Je potrebné sa s vašou polovičkou porozprávať aj o tých najmenších problémoch, čo vám pomôže predchádzať im v budúcnosti. Nezadané ženy čaká stretnutie so sympatickým a veľmi inteligentným mužom, ktorému nebudete vedieť odolať.

Peniaze a práca

Tento mesiac určite stavte na kúpu kvalitných výrobkov, ktoré niečo vydržia, namiesto neustáleho dokupovania lacných produktov, ktoré sú len na zopár použití. V najbližších dňoch vás čaká investícia do vybavenia domácnosti, preto by ste sa mali rozhodnúť múdro. Na konci mesiaca sa nejakou náhodou alebo šťastím dostanete k nemalej sume peňazí, čo vás veľmi milo prekvapí aj poteší. Samozrejme, že vás budú lákať k tomu, aby ste sa niečím obdarila, no rozumnejšie bude odložiť ich na horšie časy. Už v blízkej dobe ich možno budete veľmi potrebovať.

Zdravie

Chýbajúci horčík môže za vaše drobné problémy so zaspávaním alebo nočnými kŕčmi a často je i príčinou bolestí hlavy a jej točenia. Doprajte si každé ráno pohár vody s magnéziom a užívať by ste mali aj vitamíny, ktoré vám v poslednej dobe veľmi chýbajú. Posilníte svoje nechty a zlepšíte kvalitu vašich vlasov. Koncom mesiaca sa môžu vyskytnúť drobné zápaly ústnej dutiny, preto by ste ich mali vhodne ošetrovať ihneď a nečakať, pokiaľ sa problém zhorší.

zdroj: Jana

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: