Horoskop na apríl – Býk


bykLáska a vzťahy

Apríl zaručene vyčarí úsmev na tvári každej dáme v tomto znamení. Zadané i slobodné dámy sa budú tešiť veľkej priazni opačného pohlavia. Užívajte si túto náklonnosť a nechávajte sa rozmaznávať. V manželstve nehrozia žiadne búrky a tak sa budete môcť plne venovať celej rodine i okoliu. Pozor si dajte na neprajnú osobu vo vašej blízkosti. Jej na oko kladné úmysly by vám mohli veľmi pokaziť reputáciu. Nebuďte príliš dôverčivá a zachovajte si triezvy pohľad na vec.

Peniaze a práca

Kto povedal, že bez práce nie sú koláče? Táto veta pre vás bude v apríli úsmevnou, pretože financie sa k vám dostanú nečakane. Nenechajte sa ale zlákať na chodníky márnotratnosti a radšej nadbytok zúročte. Peniaze sa vám zídu v budúcnosti a navyše máte nos na výhodné investície. Na pracovisku budete v tomto mesiaci stredobodom pozornosti, vďaka vašej dobrej nálade a zmyslu pre humor. Kolegovia sa vo vašej prítomnosti cítia  jednoducho skvele.

Zdravie

Teplé aprílové dni sú na beh ako stvorené. Nemyslite hneď na maratón. Aj keď vám beh veľmi nevonia, skúste aspoň rýchlu chôdzu alebo dlhšie prechádzky prírodou. Rozprúdi vám krvný obeh a budete sa cítiť výrazne lepšie. S nedostatkom energie zatočte vyváženou stravou a zvýšte príjem vody. Inak sa môžete tešiť pevnému zdraviu a jarné vírusy vás obídu veľkým oblúkom.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

horoskop-april

Komentáre

komentárov