Horoskop na apríl – Kozorožec

Banana Horoskop

Láska a vzťahy

Už dlhšie pokukujete po atraktívnom a pre vás veľmi zaujímavom mužovi, no máte dojem, že vaše signály nevníma a správa sa len ako kamarát? Rozhodne netlačte na pílu a nesnažte sa ho uloviť. Tento chlap chce byť tým, kto urobí prvý krok, a aj keď sa vám to nezdá, už dávnejšie ste ho očarili. Aj zadané ženy si tento mesiac užijú mnoho vzrušenia. Vzťah s parterom chytí druhý dych a bude to medzi vami iskriť ako po prvom rande. Užívajte si tieto chvíle a venujte sa partnerovi viac ako obvykle.

Peniaze a práca

Ako sa tento mesiac budete cítiť a aký postoj zaujmete, tak vám pôjde aj vaša práca. Do všetkého vstupujte s úsmevom a na začiatku každej povinnosti alebo úlohy očakávajte jej zdarný koniec. Napokon, všetko je v našich rukách a obviňovanie iných za naše nezdary je len útechou pre naše uši. Hviezdy sú vám naklonené v rámci rozhodovania a každé vaše odhodlanie budú korunovať úspechom. Koncom mesiaca by ste mali ešte poriadne využiť šťastenu, ktorá tento mesiac stojí pri vás. Ak sa vám naskytne príležitosť zúčastniť sa súťaže, tomboly alebo len skúsiť loto, neváhajte!

Zdravie

Problémy s nespavosťou alebo neustálymi nočnými kŕčmi môžete vyriešiť vďaka magnéziu. Práve chýbajúci horčík môže za vaše nepríjemné pocity, ospalosť a často je i príčinou bolesti hlavy a jej točenia. Doprajte si každé ráno pohár vody s magnéziom, ktoré vás naštartuje a dodá vám energiu. Pridajte aj šťavu z citróna a podporíte svoje trávenie. Koncom mesiaca si dajte pozor na zápaly oka, ktoré môžu byť spôsobené aj prievanom.

zdroj: Jana

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: