Horoskop na apríl – Kozorožec


kozorozecLáska a vzťahy

Vďaka vašej prirodzenej charizme ste obklopená ľuďmi, ktorí vám vždy nezištne podajú pomocnú ruku. Z času na čas však nezaškodí, ak budete nápomocným človekom alebo bútľavou vŕbou práve vy. Aj v partnerskom vzťahu nastane výrazné zlepšenie, pokiaľ sa naučíte viac dávať a dbať o potreby partnera. Nezadané dámy by mali staviť na prirodzenosť a čaro svojej osobnosti, na ktoré sa vždy môžu spoľahnúť. Nová známosť sa už dlhšie potuluje vo vašom okolí.

Peniaze a práca

Keď neprší, aspoň kvapká. Táto veda sa stane heslom tohto mesiaca, no nezúfajte. Nejedná sa o žiadne veľké pády vo finančnej oblasti. Aj keď sa výhra v lotérii nekoná a v apríli si nedoprajete ani okázalé výlety či nákupy, tento mesiac vám neprinesie žiadne straty alebo nečakané výdavky. V pracovnej oblasti sa vám bude skvele dariť, navyše si získate ďalších priaznivcov v pracovnom kolektíve vďaka vášmu skvelému zmyslu pre humor.

Zdravie

Zdravá ako rybička? V apríli na vás toto prirovnanie sadne ako uliate. Prvé jarné alergie alebo choroby z náhlej zmeny počasia vás budú obchádzať oblúkom. To však neznamená, že by ste sa o svoje zdravie nemali aj naďalej starať. Prechádzka v prírode a teplé jarné lúče vás doslova nabijú energiou, ktorej pokles môžete pocítiť práve v prvej polovici mesiaca.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

horoskop-april

Komentáre

komentárov