Horoskop na apríl – Lev


levLáska a vzťahy

Rodinné záležitosti vám na začiatku apríla môžu robiť vrásky. Dbajte o to, aby ste sa do spletí nevysvetlených udalostí nezamotali ešte viac. Aj bolestivá pravda je lepšia ako lož. To isté platí o partnerovi. Zdá sa, že pred vami niečo ukrýva alebo vám podsúva milosrdnú lož. Ukážte mu, že dokážete zvládnuť čokoľvek, pokiaľ ste spolu a dôvera je hodnota, ktorá by mala byť na popredných priečkach. Slobodným sa do cesty pripletie mladší muž, ktorý vie očariť svojou chuťou žiť, šarmom a dobrým zmyslom pre humor.

Peniaze a práca

Tie z vás, ktoré do nového roka vošli s predsavzatím ušetriť nejaké to euro, si môžu mädliť ruky. Ich snaha bude zhodnotená a rozumné investície z minulosti sa odzrkadlia na vašom účte. Nepodľahnite chuti bezhlavo si užívať finančné polepšenie. V práci si budete môcť mierne vydýchnuť, keďže dôležité úlohy a rozhodnutia nepadnú na vašu hlavu. Venujte preto viac času budovaniu dobrých medziľudských vzťahov a upevneniu kolektívu.

Zdravie

Drobné zdravotné problémy vám nemusia vytvárať na tvári vrásky. Žiadne vážnejšie ochorenia vám v tomto mesiaci nehrozia, a ak máte predsa len neustále pochybnosti, navštívte odborníka. Ten vás pozitívnou správou poteší a budete pokojnejšia. Viac dbajte o prevenciu a sústreďte sa na pravidelný príjem vody a vitamínov. Taktiež pravidelná strava, ktorú nezvyknete dodržiavať, vie s vaším zdravotným stavom a celkovým pocitom urobiť veľmi veľa.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

horoskop-april

Komentáre

komentárov