Horoskop na apríl – Panna


pannaLáska a vzťahy

Apríl bude pre zadané ženy mesiacom výzvy. Budete musieť zabojovať na poli lásky a ukázať partnerovi, že vám nie je ľahostajný. Už koncom mesiaca vás vaša polovička príjemne prekvapí niečím, čo chystá už dlhé obdobie. Ak ste už dlhšie obdobie sama, snažte sa mať oči otvorené. To, čo vám môže pripadať ako obyčajné žartovanie alebo rozhovor na jeden vlnovej dĺžke, môže byť predzvesťou inšpirujúceho vzťahu s osobou, ktorá je opatrná v prejavovaní skutočných citov.

Peniaze a práca

V zamestnaní vás tento mesiac čakajú zábavné momenty a príjemné chvíle, vďaka ktorým chytíte v práci druhý dych. Veľmi dobre si porozumiete s novou osobou na pracovisku, ktorá bude mať rovnaké názory. Finančná stránka nezaznamená žiadne výrazné zmeny k lepšiemu, no ani horšiemu. Nezúfajte a k práci sa stavajte svedomite a zodpovedne. Neskôr sa vám to určite vyplatí.

Zdravie

Zdravotne budete v apríli ako rybička, pozor ale na psychickú stránku. Príliš veľa stresu z minulosti a vysoké pracovné nasadenie či starosti na vás môžu doľahnúť práve v tomto mesiaci. Nepodliehajte panike a snažte sa veci po poriadku urovnať. Pomôže vám dlhá prechádzka alebo voňavý bylinkový čaj či kúpeľ, pri ktorom skvele zrelaxujete. Aj napriek pozitívnej zmene počasia majte nohy stále v teple, pretože by sa koncom mesiaca mohlo ukázať nepríjemné prechladnutie.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

horoskop-april

Komentáre

komentárov