Horoskop na apríl – Rak

Banana Horoskop

Láska a vzťahy

Aj keď ste dobráčka od kosti, mali by ste trochu krotiť svoju prílišnú žiarlivosť. V apríli totiž dôjde k vážnejšej výmene názorov, ktorú vyvoláte a budete ju dlhšie rozdúchavať. Budete potrebovať poriadnu dávku trpezlivosti a tolerancie, no najmä pochopenia. Partnerovo správanie nemá taký dôvod, ako si myslíte a vďaka zdravej komunikácii sa dostanete problému na kĺb. V druhej polovici mesiaca bude šťastena naklonená najmä nezadaným ženám, ktoré by mali konečne začať nový a veľmi šťastný vzťah.

Peniaze a práca

Predchádzajúci mesiac bol pre vás v práci náročný a vy túžite po väčšom oddychu a menej náročných úlohách. Vaše prosby boli zrejme vyslišané a v apríli nebude na vašich pleciach ani zďaleka toľko zodpovednosti. V práci sa budete cítiť ako ryba vo vode a kolegovia budú mať nesmiernu radosť z vašej prítomnosti, pretože i vaša nálada sa obráti k lepšiemu. Dokážete skvele zdvihnúť náladu a zahnať únavu i podráždenosť svojím vtipom a nadhľadom. Presne táto vlastnosť je sympatická aj vášmu nadriadenému, s ktorým si v nasledujúcom období vybudujete pevnejší vzťah.

Zdravie

Po zdravotnej stránke ste na tom výborne a konečne sa vám podarilo poraziť problémy s vypadávaním vlasov. Aj keď vaše okolie kolí chrípka alebo obyčajná nádcha, vás budú bacily obchádzať oblúkom. To ale neznamená, že by ste mali byť k svojmu telu a zdraviu ľahostajná. Doprajte si viac relaxu, ktorý váš čiastočne vyčerpaný organizmus určite potrebuje. Počas sviatkov ste sa viac-menej nezastavili a o oddychu preto nemôže byť veľmi reč. Stačí teplý kúpeľ alebo chvíľa ticha pri knihe či poriadny, nikým a ničím nerušený spánok.

zdroj: Jana

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: