Horoskop na apríl – Rak


rakLáska a vzťahy

Ukážte partnerovi, že vám na ňom záleží a ste jeho oporou v akejkoľvek situácii. To, že je to pre vás samozrejmosť neznamená, že vaša polovička to nechce z času na čas počuť a pocítiť. Nezadané by si mali dopriať čas pre seba a venovať sa osobnému rozvoju, pokojne aj v oblastiach, ktoré sú vám úplne cudzie. Práve nové oblasti záujmu vás neskôr dovedú na spoločnú cestu s budúcim partnerom. V rodine sa vyskytne fáma, ktorá môže očierniť vaše meno. Uveďte veci na pravú mieru.

Peniaze a práca

V apríli budete musieť v práci poriadne zabojovať a možno sa v zamestnaní zdržíte dlhšie ako obvykle. Nepodliehajte však hnevu alebo zúfalstvu, pretože toto vysoké pracovné nasadenie je len akousi skúškou. Vďaka nemu budete schopné postúpiť o úroveň vyššie, takže povýšenie alebo náhly rozvoj podnikania sa rysuje už v blízkej budúcnosti. To bude viesť aj k nárastu na vašom bankovom účte, čo by ste si neskôr mali patrične užiť.

Zdravie

Jar a teplé počasie láka na tenkú obuv a ľahký odev, no nenechajte sa zmiasť! Módne trendy na úkor zdravia vás môžu stáť poriadne draho a vy sa budete s chorobou musieť pasovať počas dlhšieho obdobia. Pozor na prechladnutia, takže si v rámci prevencie doprajte šálku urologického čaju a hrsť sušených brusníc, ktoré sú výborné pri zápaloch močových ciest.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

horoskop-april

Komentáre

komentárov