Horoskop na apríl – Ryby

Banana Horoskop

Láska a vzťahy

V láske a hľadaní spriaznenej duše vás už prechádza trpezlivosť. Akonáhle sa pustíte do nejakého vzťahu alebo sa vám niekto zapáči, veci sa začnú komplikovať. Pokúste sa nebyť tak upätá a nerozmýšľajte až toľko krokov dopredu. Nechajte veci, nech sa vyvíjajú slobodne a viac si užívajte. Ak patríte k zadaným dámam, v apríli iste oceníte partnerovu pozornosť a galantnosť. Užívajte si príjemné chvíle a nezabudnite byť skvelou partnerkou ani vy pre neho. U párov, ktoré sú spolu už dlhšiu dobu je v strede veľká šanca, že sa rozhodnete pre sobáš.

Peniaze a práca

Nemusíte míňať na všetko, čo vám v danom okamihu príde ako dobrý nápad. Svoje investície si dobre premyslite a nedajte sa zlákať na zdanlivo výhodné kúpy. V zamestnaní budete v apríli doslova žiariť a váš pracovný výkon bude hoden pochvaly a uznania. Toho sa od nadriadeného aj dočkáte a obdivne k vám bude vzhliadať aj nejeden kolega. Budovanie dobrých vzťahov v zamestnaní je základ, a práve vďaka pevným priateľstvám sa vyhnete intrigám na konci mesiaca, do ktorých vás bude chcieť namočiť váš neprajník.

Zdravie

Hazardovať so zdravím sa nikdy nevypláca a aj keď to veľmi dobre viete, v poslednej dobe si nedávate pozor na dostatočné a teplé oblečenie. Ak ide o zdravie, nedávajte ho na druhú koľaj len preto, aby ste bola oblečená podľa najnovších trendov, inak si koledujete o veľmi vážne zdravotné problémy, ktoré budú pretrvávať dlhé obdobie. Dajte si pozor aj na chladnú podlahu, nohy bez ponožiek a papúč alebo nevinné chvíľkové posedenie na chladnom podklade. To všetko môže byť spúšťačom  zápalu močových ciest.

zdroj: Jana

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: