Horoskop na apríl – Ryby


rybyLáska a vzťahy

Apríl vám do cesty prinesie veľmi zaujímavú osobu, ktorá pre vás bude inšpiratívna. Aj keď máte stálych priateľov, nebráňte sa spoznávaniu nových ľudí, môže vás to obohatiť. Partner by vám zniesol i modré z neba. Dajte si predsavzatie, že tento mesiac túto rolu prevezmete vy. Uvidíte, ako tým prospejete vášmu vzťahu. Nezadané dámy by mali mať oči na stopkách. Osoba, ktorú poznáte už dlhšie, vám vysiela signály, ktoré si nevšímate. Láska sa môže zrodiť aj z priateľstva. Všímajte si náznaky.

Peniaze a práca

Na pracovisku sa tento mesiac budete cítiť ako ryba vo vode. Pochvaly a odmeny budete priťahovať ako magnet, navyše aj bez akejkoľvek väčšej snahy. Jednoducho ste svedomitá a tento fakt vám v apríli prinesie sladké ovocie v podobe peňazí. Aj keď zvyknete svedomito šetriť, tento mesiac si doprajte radosť. Môžu to byť aj maličkosti, určite vám to zlepší náladu. V práci sa môžete zapliesť do konfliktu, v ktorom ste neprávom. Kolegovia vás však podržia.

Zdravie

Do nového mesiaca si môžete priniesť nedoriešené zdravotné problémy. Neodkladajte návštevu lekára do nekonečna! Niektoré problémy môžu mať skrytú príčinu a sama sa s tým nepopasujete. Cenné rady odborníka vám pomôžu s dlhotrvajúcim zdravotným problémom. Aj keď sa vonku výrazne oteplí, doprajte si každý deň šálku teplého čaju. Rovnako nezabúdajte aspoň na jedno teplé jedlo denne. Vaše stravovacie návyky sa v poslednom období zhoršili, čo môže viesť k zdravotným problémom v budúcnosti.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

horoskop-april

Komentáre

komentárov