Horoskop na apríl – Škorpión


skorpionLáska a vzťahy

Neurážajte sa pre banálne reči alebo žarty svojej polovičky. Ukážte, že ste nad vecou a partner sa s vami bude cítiť omnoho lepšie. S úsmevom ide všetko jednoduchšie a komunikácia je kľúčom k vyriešeniu akéhokoľvek problému. Ak vás trápi partnerovo správanie, rozprávajte sa, argumentujte, no v žiadnom prípade sa neuchyľujte k jedovatým poznámkam či správaniu. Rodina vám v apríli prinesie veľa radosti a vy sa budete cítiť milovaná a plná energie. Hon po novom partnerovi odložte bokom a venujte sa chvíľu aj sebe. Koncom mesiaca vás bude zvádzať osoba, ktorá nemá čisté úmysly.

Peniaze a práca

Na pracovisku budete zatiahnutá do nedorozumenia či konfliktu, s ktorým nemáte absolútne nič spoločné. Namiesto bezcieľneho naťahovania sa s kolegami zájdite priamo za nadriadeným a všetko mu vysvetlite. Ocení vašu úprimnosť a féroví členovia kolektívu sa postavia na vašu stranu. Ak sa vám naskytne možnosť „bočného“ zárobku a váhate, smelo sa do toho pustite. Apríl vám do ruky vloží šťastnú kartu.

Zdravie

Oprášte starý bicykel, kolieskové korčule alebo turistické topánky a znova sa oddajte športom, ktorým ste sa kedysi venovali. Nájdete v sebe znova tú iskru a chuť do života, ktorá bola na chvíľu utlmená. Skúste si na internete vyhľadať rôzne kluby, športové aktivity alebo stretnutia, kde sa zoskupujú milovníci zdravého životného štýlu. Zlepšíte si kondíciu a spoznáte zaujímavých ľudí. Pozor na úrazy nôh a kolien.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

horoskop-april

Komentáre

komentárov