Horoskop na apríl – Strelec

Banana Horoskop

Láska a vzťahy

Ak vás vo vzťahu niečo trápi, mali by ste sa o tom s partnerom čo najskôr porozprávať. Ututlávanie a prehadzovanie problému na neskôr nikdy nerobí dobrotu, a aj tak sa s ním budete musieť nakoniec popasovať. Možno budete nakoniec veľmi milo prekvapení, ako sa partner k celej veci postaví a jeho ústretovosť a tolerantnosť vás veľmi poteší. Nezadané dámy v znamení strelca sa môžu tešiť veľkému obdivu a mnohým lichôtkam. V apríli rozkvitnete ako taký kvet a pre mužov sa stanete ozaj neodolateľnou. Musíte ale uvažovať triezvo a nesmiete sa nechať nalákať na medové reči.

Peniaze a práca

Dobrá nálada a dostatok humoru v zamestnaní sa zaslúži o to, že vám hodiny v práci ubehnú ako voda a domov nebudete prichádzať vyčerpaná ani nervózna. Držte sa hesla, že s úsmevom ide všetko jednoduchšie aj mimo pracovnej oblasti. Koncom mesiaca vás požiada istá osoba o finančnú pomoc. Aj keď spočiatku nebudete tejto veci otvorená, myslite vždy na to, že by sme si mali navzájom pomáhať. Ak rozmýšľate nad investíciami, ešte chvíľu počkajte alebo sa o tom poraďte s blízkou osobou, ktorá takýmto veciam rozumie.

Zdravie

Mali by ste si dávať pozor pri bežných domácich činnostiach, pri ktorých môže dôjsť k úrazu. Inak ste po zdravotnej stránke v úplnom poriadku a nemusíte sa báť ani žiadnych skrytých ochorení alebo divných príznakov, ktoré na sebe pozorujete. Všetko má svoju príčinu, ktorá sa dá vyriešiť a vás koncom mesiaca čakajú len pozitívne správy od lekárov, ktorých sa predsa len rozhodnete navštíviť. Zvýšte príjem tekutín, pretože ste v poslednej dobe pitný režim veľmi zanedbali.

zdroj: Jana

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: