Horoskop na apríl – Strelec


Láska a vzťahy

Kvôli povinnostiam by ste nemali zanedbávať svoju rodinu, preto prekvapte najbližších návštevou, ktorá poteší obe strany. S partnerom zažehnajte malé vojny a začnite akoby odznova. Skúste vzťah oživiť romantickou večerou alebo sa vyberte na nefalšované rande ako na začiatku vzťahu. Fantázii sa medze nekladú a váš vzťah to dokonale „nakopne“. Nezadaným učaruje nová známosť, vďaka ktorej nebudete vedieť odložiť úsmev z tváre. Užívajte si „roztopašné“ chvíle čerstvého vzťahu.

Peniaze a práca

Odkladanie pracovných povinností na poslednú chvíľu sa vám vypomstí a zredukuje váš voľný čas na minimum. Budete musieť nasadiť vysoké pracovné tempo, čo vám rozhodne nebude po chuti. Výsledky práce ale budú stáť za to. Vo vašej blízkosti sa vyskytne osoba, ktorá vás k tomu dokonale motivuje. Vaše úsilie bude značne ocenené a koncom mesiaca si budete môcť vydýchnuť. Kolegovia sa vo vašej prítomnosti cítia dobre a dokážu vás podržať. Využite dobré pracovné vzťahy a nebojte sa poprosiť o pomoc v oblasti, v ktorej si nie celkom veríte.

Zdravie

Zdravie je oblasť, ktorá vás v apríli určite nebude trápiť. Dobrá fyzická aj psychická kondícia je výsledkom vášho zodpovedného prístupu v tejto oblasti. Športy a aktivity, ktorým sa venujete, vás však môžu začať nudiť, poobzerajte sa preto po nových možnostiach a stimuloch. Zapojte do toho aj vášho partnera alebo priateľku, prospeje to obom stranám. Zvýšte svoju starostlivosť o pleť, ktorá je po zime vyčerpaná a skúste nejakú z domácich masiek na tvár.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

horoskop-april

Komentáre

komentárov