Horoskop na apríl – Váhy

Banana Horoskop

Láska a vzťahy

O vašej tvrdohlavosti vie každý, no aj samú seba dokážete občas prekvapiť, ako veľmi si viete stáť za svojím. V apríli vás čaká viacero menších konfliktov, kde sa vaša neoblomnosť ale určite vyplatí. Ak ste si istá svojou pravdou, nemali by ste sa len z princípu podvoliť. Či už ide o vzťah s rodinou, priateľmi alebo partnerom, koncom mesiaca sa dostanete do fázy, kedy sa vyriešia všetky, aj tie najmenšie konflikty a zavládne absolútny pokoj. Nezadané dámy si na svojho princa ešte počkajú, no čím dlhšie budú čakať, tým väčšie a príjemnejšie prekvapenie ich neskôr čaká.

Peniaze a práca

V apríli sa rozhodne nemôžete sťažovať na malé úspory a tiež nebudete musieť uťahovať opasok. Práve preto si môžete dovoliť príjemný výlet alebo i dovolenku, o ktorej ste už dlhšie snívali. Tento mesiac si ozaj doprajte a potešte sa i rôznymi maličkosťami. Na pracovisku zavládne v druhej polovici mesiaca absolútna harmónia a vy sa budete cítiť výborne aj po boku kolegov, s ktorými ste nie veľmi dobre vychádzali. Ak sa vám naskytne možnosť do niečoho investovať, túto šancu by ste mali rozhodne využiť. Vyberajte však múdro a konajte až po zvážení všetkým pre a proti.

Zdravie

Musíte stále myslieť na to, že zdravie je len jedno a pristupujte k nemu zodpovednejšie. Namiesto hľadania všakovakých diagnóz na internete a veľkého stresu, čo sa deje s vaším telom, by ste mali navštíviť ozajstného odborníka, ktorý vás veľmi rýchlo vyvedie z omylu. Menej stresujte a viac sa venujte konkrétnemu problému a pracujte na jeho odstránení. Budete potrebovať viac vitamínov a živín, takže svoj jedálniček obohaťte o ovocie a zeleninu, najlepšie v surovom stave.

zdroj: Jana

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: