Horoskop na apríl – Váhy


vahyLáska a vzťahy

Nesužujte sa kvôli partnerovej zdanlivej nevšímavosti alebo nedostatočnému prejavovaniu citov. Nahraďte výčitky a zlosť pochopením a rozhovorom. Partnera môžu trápiť isté veci, kvôli ktorým nie je vo svojej koži a odnášate si to vy. Pokojnou cestou sa dá všetko pomaly do normálu a vy si už v strede mesiaca budete užívať chvíle plné pohody. Ak sa pokúšate o dieťa, je na to ten správny čas, aj keď môžete mať obavy. Nezadané by mali byť viac samé sebou, pretože práve to očarí vášho tajného ctiteľa, ktorého vám hviezdy postavia do cesty už koncom apríla.

Peniaze a práca

Nie každá pracovná činnosť vám bude po vôli a je možné, že dostanete úlohy alebo výzvy, do ktorých sa vám nebude chcieť púšťať. Nedajte sa odradiť negatívnym prvým dojmom, pretože všetky aprílové výzvy pre vás budú znamenať úspech. Do čohokoľvek sa pustíte, to dotiahnete do zdarného konca, za čo môžete vďačiť aj šťastene. Bez veľkej námahy tiež prídete k peniazom alebo povýšeniu. Všetko si vyžaduje len vytrvalosť a obrovskú dávku trpezlivosti. Nemusíte mať predsa všetko tu a teraz.

Zdravie

Návštevu ženskej lekárky, ktorú ste dlho odkladali, by ste už nemali naďalej presúvať. Koledujete si o zdravotné problémy len kvôli vašej pohodlnosti či nezáujmu. Vezmite si deň voľna a navštívte gynekológa, poprípade iných odborníkov, ktorých ste si v kalendári posúvali ako horúci zemiak. Presuňte zdravie na prvé miesto v rebríčku svojich hodnôt a vaše telo sa vám poďakuje.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

horoskop-april

Komentáre

komentárov