Horoskop na apríl – Vodnár

Banana Horoskop

Láska a vzťahy

Nový mesiac do vášho vzťahu neprinesie žiadne výrazné zmeny, no tešiť sa môžete pokojnej a príjemnej atmosfére. V polovici mesiaca môže dôjsť k menším výmenám názorov, keďže máte pocit, že s partnerom niečo nie je v poriadku. Neskôr partner skutočne vyloží karty na stôl, no situácia nebude ani zďaleka tak vážna, ako ste si celý ten čas mysleli. Ukážte mu, že stojíte pri ňom a buďte trpezlivá. Slobodné dámy znenazdajky zasiahne Amorov šíp, ktorý ich trafí práve vo chvíli, keď budú mať pocit, že všetko je márne a treba to zabaliť.

Peniaze a práca

Tento mesiac sa vám naskytne viacero pracovných ponúk, ktoré by sa vám len ťažko odmietali . Pri výbere sa poraďte s niekým blízkym, kto sa danému odvetviu rozumie, pretože vám dokáže otvoriť oči. Nerobte žiadne unáhlené rozhodnutia a budte rozvážna a získate si prácu, ktorá vás bude nesmierne baviť, aj keď to na prvý pohľad nebudete celkom očakávať. Vaša finančná situácia je viac než dobrá, no  mali by ste zabudnúť na neuvážené bezhlavé míňanie alebo kupovanie zbytočných vecí. V práci si dajte pozor na neskoré príchody alebo konflikty s kolegami, ktoré za to nestoja.

Zdravie

Problém s nadúvaním, pocitom ťažkosti v žalúdku alebo bolestivé kŕče v bruchu sú len dozvuky nezdravého a neuváženého stravovania v poslednom období a svoju zásluhu majú i vaše stravovacie návyky počas veľkonočných sviatkov. Doprajte si detox, pite dostatok nesladenej a nesýtenej vody a poobede si doprajte viac zeleniny, tvarohu a rýb namiesto ťažkých alebo múčnych jedál. Pite bylinné čaje a pomôže vám aj rozhýbať sa a popreťahovať stuhnuté svaly. Jednoducho musíte telo naštartovať a dať do poriadku váš metabolizmus..

zdroj: Jana

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: