Horoskop na apríl – Vodnár


vodnarLáska a vzťahy

Apríl vám v oblasti medziľudských vzťahov prinesie nové výzvy. Skúška vašej dôvery dopadne výborne, čo bude mať za následok posilnenie priateľského puta s osobou, ktorá vám je veľmi blízka. S partnerom zabudnite na zbytočné škriepky, ktoré nikam nevedú a navyše vám odoberajú energiu. Stavte na svoj zmysel pre humor a veci riešte s nadhľadom. Už dlhšie je vo vašej blízkosti príjemná osoba a sympatie sú vzájomné. Preto sa neostýchajte urobiť prvý krok, zaručene nešliapnete vedľa.

Peniaze a práca

Apríl vám prinesie dôvod na úsmev aj vo finančnej oblasti. Zaslúženú odmenu si patrične užite a závistlivé pohľady kolegov alebo okolia neberte do úvahy. Sama dobre viete, že peniaze vám nespadli z neba a ich dostatok je zaslúžený. V pracovnom tempe nepoľavujte, naopak, snažte sa nájsť nové oblasti záujmov a rozšírte svoje zručnosti. Určite sa vám v budúcnosti zídu, ba môžu viesť i k povýšeniu, ktoré ste tak dlho očakávali.

Zdravie

Prechádzka v prírode vás nabije energiou a vyčarí úsmev na tvári. Doprajte si čas pre seba a skúste aj jogu alebo meditáciu. Po náročnom období potrebujete znovuobjaviť svoju vnútornú harmóniu. Potrápiť by vás mohli alergie, ktoré sú strašiakom tohto obdobia. Nezabúdajte ani na pravidelný pitný režim. Nedostatok vody pocítite v podobe kŕčov či miernych bolestí hlavy.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

horoskop-april

Komentáre

komentárov