Horoskop na august – Baran


Láska a vzťahy

Zabudnite na staré vzťahy a nenechajte sa vyvádzať z miery neustálym prehrávaním situácií, ktoré by ste rada zmenili. Minulosť je už za vami. Ak ste slobodná, skúste sa venovať novým príjemným aktivitám, ktoré vás určite budú baviť a vy sa budete cítiť šťastná. Nemusíte sa neustále zamestnávať hľadaním nového partnera. Dámy, ktoré sú v partnerskom vzťahu sa nevyhnú hádkam, ktoré budú musieť urovnať práve ony. Kompromisom a ústupkom sa nevyhnete, takže budete musieť zložiť zbrane. Nezúfajte, partner vašu ochotu urovnať konflikt vníma a neskôr to patrične ocení.

Peniaze a práca

Ak vás práca dlhodobo nebaví a v žiadnom prípade nenapĺňa, možno by ste sa mali poobzerať po nových možnostiach. Nikdy nie je neskoro na činnosti, ktoré vás ozaj zaujímajú a možno vám bude stačiť aj obyčajný koníček, ktorý vám zlepší deň. Po finančnej stránke sa však nemôžete sťažovať a august si pre vás nenachystá žiadne nečakané výdavky. Preto si pokojne doprajte niečo, po čom ste vždy túžili a potešte samú seba malým darčekom. Ak rozmýšľate o investícii, hviezdy sú vám naklonené. Spoľahnite sa na svoju dobrú intuíciu.

Zdravie

Kedy ste naposledy navštívili lekára? Preventívne prehliadky by ste rozhodne nemali zanedbávať, neskôr by sa vám to mohlo vypomstiť. August nanešťastie prináša problémy so zubami a preto navštívte zubára skôr, ako bude neskoro. Aj malé bolesti začiatkom mesiaca sa môžu veľmi rýchlo zhoršiť a vy budete svoju ľahostajnosť neskôr ľutovať. Doprajte si o niečo viac ovocia a zeleniny a doplňte telu vitamíny, ktoré teraz potrebuje.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

horoskop-april

Komentáre

komentárov