Horoskop na august – Blíženci


Láska a vzťahy

Negatívnu energiu alebo náladu z práce si nevedome prinášate domov a trpieť môže najmä váš partner. Hádky, ktoré sa v tomto mesiaci odohrajú budú rozhodne neopodstatnené a drvivú väčšinu viny na nich budete mať vy. Nebojte sa priznať chyby a radšej sa partnerovi zdôverte. Jeho pochopenie a pomocná ruka vás poteší a určite sa môžete spoľahnúť na jeho oporu. Nezadané dámy zaujme neznámy muž s ktorým sa vám podarí nadviazať kontakt a trochu bližšie sa spoznáte. Je však v hľadáčiku aj inej ženy, ktorá sa rozhodne nechce deliť, takže by ste si mal dať pozor na ľúbostný trojuholník.

Peniaze a práca

Akokoľvek výhodné sa vám budú zdať investície, ktoré vám bude ponúkať neznáma osoba, nenechajte sa zlákať. Ide o nie celkom čisté úmysly danej osoby a vy by ste mohli prísť o veľa. V práci by ste tento mesiac nemali poľaviť, šéf sa rozhodol pre povýšenie niektorých zamestnancov a vy ste v centre jeho pozornosti. Na konci mesiaca by sa mali objaviť nečakané peniaze, ktoré môžu znamenať dedičstvo alebo výnosy z investícií, ktoré ste urobili v dávnej minulosti. Zapájajte sa do súťaží, šťastena je k vám nesmierne blízko.

Zdravie

August je pre vás mesiacom drobných úrazov a aj keď nepôjde o žiadne vážne zranenia, pokúste sa dávať si väčší pozor najmä na nohy a prsty na rukách. Aj malé zranenie môže mať veľmi dlhý priebeh hojenia a rozhodne to nie je príjemná záležitosť. Mali by ste dbať o ochranu pri práci a používať všetky potrebné ochranné pomôcky. Aj pri práci na päť minút sa môžete veľmi ľahko zraniť. Mali by ste sa tiež viac venovať športu alebo cvičeniu. Nezanedbávajte fyzickú aktivitu.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

horoskop-april

Komentáre

komentárov