Horoskop na august – Kozorožec


Láska a vzťahy

August prinesie do vášho vzťahu znovuzrodenie. Všetky hádky a nezhody z konca júla, nech boli akokoľvek vážne, sa vám podarí zažehnať. Na spory a nevraživosť nebude v auguste žiaden priestor a vy si tak budete užívať len jeden druhého. Vychutnajte si romantiku a spoločné chvíle naplno, no nesmiete zabúdať ani na najbližších. Čas strávený v kruhu rodiny alebo priateľov vám dodá energiu. Nezadané dámy by sa nemali silou mocou snažiť nadviazať nové vzťahy. Stačí, že ostanete samé sebou, ostatné už príde samo.

Peniaze a práca

Neobzerajte sa za peniazmi, ktoré ste investovali do dovolenky. Bol to výhodný vklad a dovolenku si skutočne vychutnáte naplno. Usporené peniaze máte pod kontrolou a viete s nimi rozumne hospodáriť. Navyše by vás tento mesiac mohli potešiť nečakané výnosy z investícií alebo majetok v podobe dedičstva, či výhra. Jednoducho je šťastena na vašej strane a vy by ste to mali vo finančnej oblasti rozhodne využiť.

Zdravie

V tomto mesiaci vás zdravie trápiť nebude a nehrozí vám tak žiadne dlhé sedenie v čakárni. Letné slnko je pre vás asi najlepším lekárom a vy si tak môžete užívať horúce dni naplno. Nesmiete však zabúdať na prevenciu a najmä pitný režim. Mierne bolesti hlavy vás budú obchádzať, pokiaľ si dáte pozor na pravidelný režim a dostatok spánku. Tento mesiac je vhodný na začatie nejakého skupinového športu, pokojne si vyberte aj niečo neznáme. Určite vás to zaujme a navyše získate veľa nových priateľských kontaktov.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

horoskop-april

Komentáre

komentárov