Horoskop na august – Lev


Láska a vzťahy

Vzťahy s partnerom sú v auguste veľmi dobré a vaša polovička vás bude rozmaznávať a zahŕňať nehou. Aj nezadané ženy narodené v tomto znamení si prídu na svoje a obyčajný flirt svojím šarmom premenia na vážnejší vzťah. Pocity zaľúbenosti a šťastia neminú žiadnu ženu tohto znamenia. Problémy očakávajte vo vzťahoch s rodinou a v prípade výmeny názorov alebo zárodkoch konfliktov za žiadnu cenu nereagujte zbrklo. Radšej zaujmite postoj diplomata a snažte sa veci urovnať aj za cenu svojho ustúpenia.

Peniaze a práca

Tento mesiac vás poteší vyšší prílev financií, ktoré si budete chcieť ozaj užiť. Na výlete alebo darčekoch nie je nič zlé, nemíňajte však bezhlavo, môžete to potom veľmi ľutovať. Peniaze sa vám zídu ako soľ na konci mesiaca, keď vás zastihnú výdaje na domácnosť a jej spotrebiče. V práci bude tento mesiac povestný svätý pokoj a aj keď nebudete pracovať v „oddychovom móde“, práca vás bude baviť, pôjde vám od ruky a vy sa vďaka tomu budete cítiť veľmi príjemne.

Zdravie

O zdravotných problémoch len rozprávate, no vašu bolesť vidia aj ostatní. Napriek ich odporúčaniam vždy ostane len pri vašich rečiach a návštevu lekára neustále odkladáte. Zabudnite na večné výhovorky a vyhraďte si aj pár dní na seba a svoje telo. Problémy sa môžu rozrásť a vy budete neskôr veľmi ľutovať svoju ľahostajnosť. Nezabudnite ani na fyzickú aktivitu, ktorú ste obmedzili na minimum.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

horoskop-april

Komentáre

komentárov