Horoskop na august – Panna


Láska a vzťahy

Nezadané dámy by mali zabudnúť na večnú honbu za partnerom. Venujte sa aj sebe a svojmu rozvoju, láska si pre vás príde sama a nečakane. Vzťah s partnerom môže pokrivkávať na začiatku mesiaca, no už v jeho polovici sa vám podarí úspešne vyriešiť všetky konflikty s poriadnou dávkou diplomacie. Partner ocení vašu snahu a bude sa vám venovať, čo vás určite veľmi poteší. Rodina vám ochotne poskytne pomocnú ruku a vy sa budete môcť spoľahnúť na svojich najbližších pri akomkoľvek probléme.

Peniaze a práca

Ponuka na služobnú cestu vám príliš nevonia, no nemali by ste ju odmietať. Množstvo podnetov a stretnutia so zaujímavými a vplyvnými ľuďmi by vám mohli pomôcť v rozvoji ale aj v uskutočnení svojich odvekých plánov. Ak chcete začať s podnikaním, je na to vhodná doba, takže by ste sa nemali báť podstúpiť akékoľvek riziko. Vďaka úlohám navyše, ktoré veľmi dobre zvládate si finančne polepšíte a nebude vás to stáť ani veľa úsilia.

Zdravie

O slovo sa bude tento mesiac hlásiť váš krvný tlak, ktorý by ste si mali dať do poriadku vďaka návšteve lekára, ktorú už dlhšiu dobu odkladáte. Nezahrávajte sa s týmto problémom, môže to byť vážnejšia ako to vyzerá. Problémy vám môže spôsobovať aj váš nedostatočný pitný režim a málo pohybu. Jednoducho by ste sa mali viac starať o svoje zdravie a vaša zvýšená pozornosť by mu veľmi prospela.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

horoskop-april

Komentáre

komentárov