Horoskop na august – Rak


Láska a vzťahy

Žeby bol pre vás august tým najšťastnejším mesiacom v oblasti lásky a vzťahov? Takúto pohodu ste už dávno nezažili a bezchybné chvíle s partnerom by ste si mali patrične užívať. Akoby ste znova našli stratenú iskru medzi vami a aj obyčajná večera je pre vás ako rande na začiatku vzťahu. Pozitívne momenty nebudú obchádzať ani slobodné dámy, ktoré padnú do oka zámožnejšiemu mužovi, ktorý má celkom čisté úmysly. Rodina vás možno bude odrádzať od nového vzťahu, vy však danú osobu poznáte lepšie a navyše sa môžete spoliehať na svoj šiesty zmysel.

Peniaze a práca

V práci vás to už dlhšiu dobu nebaví a rozmýšľate o zmene zamestnania. V tejto oblasti by ste sa však mali poradiť aspoň s dvoma osobami, pretože sa na problém možno nepozeráte zo správneho uhla. Možno len hľadáte nové impulzy a vašu nechuť by mohli vyliečiť aj mimopracovné aktivity alebo zaujímavé koníčky. Koncom mesiaca očakávajte vyššie výdavky na domácnosť, s ktorými sa budete musieť popasovať. Preto by ste mali ušetrené peniaze míňať s rozvahou.

Zdravie

Dávajte si pozor na dolné partie a aj keď je vonku teplo, večer sa vyhnite posedávaniu na chladných materiáloch. Prechladnutie by vás mohlo potrápiť aj vyše týždňa a určite to nie je príjemná záležitosť. Ak vás premôže zápal močových ciest, určite by ste mali dbať o jeho úplné doliečenie a aj po zmiznutí bolesti pokračujte v liečení a prevencii. Doprajte si teplé kúpele, stavte na bavlnené prádlo a pite čo najviac vody a čajov na to určených. Nezabúdajte na liečivé brusnice, ktoré vám s problémom veľmi rýchlo pomôžu.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

horoskop-april

Komentáre

komentárov