Horoskop na august – Ryby


Láska a vzťahy

August je pre váš partnerský vzťah hotovým mesiacom lásky a o romantické prejavy oboch strán nebude núdza. Vychutnávajte si spoločné chvíle a na konci mesiaca si dávajte pozor na neuvážené obvinenia. Neverte všetkému, čo ľudia vravia a nepodľahnite intrigám tretej osoby. Stavte radšej na rozumnú komunikáciu s partnerom, ktorá všetko vyrieši. Rodina sa vás bude dožadovať viac, ako inokedy a vy by ste im mali venovať svoj čas, určite vás podržia v každej situácii. Nezadané ženy v tomto znamení síce nečaká láska ale flirtu so zaujímavým a inšpiratívnym človekom sa nevyhnete.

Peniaze a práca

To, že je vaša momentálna finančná situácia výborná, nemusí znamenať pretrvávanie tohto stavu naveky. Mali by ste myslieť viac do budúcnosti a premyslieť si čo ďalej. Odmietanie pracovných ponúk z pohodlnosti sa vám môže nepekne vypomstiť a momentálny blahobyt by mohlo vystriedať uťahovanie opaskov. Ak sa naskytne lepšia pracovná pozícia alebo možnosť vedľajšieho zárobku, nemali by ste váhať. Risk sa vám v auguste určite vyplatí.

Zdravie

August vás uchráni od neustálych návštev ambulancií a vy sa budete môcť tešiť pevnému zdraviu. Jediným problémom by mohli byť zažívacie ťažkosti a pozor si dajte aj na pokazený žalúdok. Príčinou by mohli byť aj banality ako príliš studené nápoje alebo veľa príliš pikantných jedál. V takomto prípade vám postačí niekoľkodňová rozumnejšia strava a dostatok tekutín. Určite si aj v horúcom počasí doprajte pred spaním šálku bylinkového čaju. Upokojí vaše telo a zmysly a zaručí vám kvalitnejší spánok.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

horoskop-april

Komentáre

komentárov