Horoskop na august – Škorpión


Láska a vzťahy

Tento mesiac by ste sa mali zamerať na partnera a venovať mu viac pozornosti a lásky. Zlepšíte tým váš vzťah viac, ako si myslíte a prinesie to harmóniu do celej rodiny. Ak sa pokúšate o potomka, je na to veľmi dobré obdobie a rovnako to platí aj o uzavretí manželstva. Keďže august praje rodine, do vzťahu sa dostanú aj nezadané dámy. Aj keď sa vám môže zdať, že je to prirýchlo, láske sa jednoducho neubránite. Vzťahy s rodinou a priateľmi sú v auguste perfektné. Vyrazte si spolu na výlet alebo zorganizujte rodinnú grilovačku.

Peniaze a práca

August je pre vás mesiacom zmien a platí to aj vo finančnej a pracovnej oblasti. Ak ste v poslednej dobe pociťovali ťarchu vysokých účtov a nebodaj dlhov, tento mesiac si finančne polepšíte a nebudete mať dôvod na vrásky. Zmeny pokojne vykonajte aj v zamestnaní a len čo sa vám naskytne nová pracovná ponuka alebo výhodnejší post, smelo do toho. Pozor si dajte na podpisovanie dokumentov a uzatváranie zmlúv, mohli by ste naletieť na praktiky neférových ľudí.

 Zdravie

Navštívte tento mesiac svojho očného lekára, váš zrak si vyžaduje zvýšenú pozornosť a možno budete potrebovať nové okuliare. Nenechajte sa pomýliť vlastným názorom, že váš zrak je v úplnom poriadku a radšej sa zverte do rúk odborníkov. Ďalším problémom je nezdravá životospráva a vaša nevyvážená strava. Začnite kupovať kvalitné potraviny a konzumujte viac ovocia, zeleniny a rýb. Vášmu telu chýbajú základne vitamíny a minerály, čo sa neskôr prejaví ako vážnejšie problémy.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

horoskop-april

Komentáre

komentárov