Horoskop na august – Strelec


Láska a vzťahy

Ak ste slobodná a máte rada dobrodružstvo vo vašej blízkosti je muž, ktorý má o vás seriózny záujem no nie je celkom rodinne založený typ. Ak hľadáte stály vzťah, oblúkom sa mu vyhnite. Strelec v partnerskom vzťahu pocíti chuť skutočnej romantiky vďaka rozmaznávaniu a pozornosti partnera. Využite postavenie planét a ak sa pokúšate o rozšírenie rodiny alebo chcete svoj vzťah posunúť na novú úroveň, presne teraz je ten správny čas. Vyhnite sa konfliktom v rodine, mohli by mať vážny dopad na vaše vzťahy v budúcnosti.

Peniaze a práca

Pri kúpe akýchkoľvek produktov by ste mali investovať do tých kvalitnejších, aj keď vás to bude stáť viac. Svoje neuvážené výdaje na nekvalitné veci by ste potom mohli veľmi ľutovať. V práci sa vám bude tento mesiac nesmierne dariť, no vo svojej blízkosti máte osobu, ktorá vám to nedopraje. Jej intrigy už dlhšie úspešne odrážate, no v auguste by sa jej nečisté zámery mohli dostať na úrodnú pôdu a vám by to mohlo poškodiť. Odstavte túto osobu na vedľajšiu koľaj skôr, ako bude neskoro.

Zdravie

August so sebou prinesie problémy s pohybovým aparátom a vy by ste si mali dávať pozor aj na úrazy nôh. Natiahnuté svaly alebo bolesti chrbtice vás skutočne potrápia, no ak vyhľadáte odbornú pomoc včas, zabránite dlhodobej liečbe. Choroby sa vám inak budú vyhýbať oblúkom a už v druhej polovici mesiaca zaregistrujete aj väčší nával energie, ktorú by ste mali využiť vo svoj prospech. Čo takto venovať sa joge alebo novému športu, ktorý ste nikdy neskúsili?

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

horoskop-april

Komentáre

komentárov