Horoskop na august – Váhy


Láska a vzťahy

Nezadané dámy by si tento mesiac mali dávať veľký pozor. Muž, ktorý sa usiluje o vašu priazeň nemá čisté úmysly a vaše očarenie by mohlo veľmi rýchlo vystriedať trpké sklamanie. Zdané dámy budú mať viac šťastia a partnerský vzťah si budú užívať plnými dúškami. Vo vzťahoch s rodinou to však bude veľmi škrípať. Aj keď ste presvedčená o svojom dobrom zámere, ten nemusí byť pozitívny pre všetkých. Pokúste sa viac hľadieť na potreby iných a nereagujte zbrklo. Triezva komunikácia je kľúčom k úspechu.

Peniaze a práca

V práci sa vám tento mesiac bude mimoriadne dariť. Môže za to vaša pracovitosť a precíznosť, ktorú ocenia hádam všetci. Pre kolegov budete vzorom a dobre odvedená práca vám prinesie nemalé finančné bonusy. Ak sa pohrávate s myšlienkou začatia vlastného biznisu, určite by ste sa do toho mali pustiť. Na podnikanie máte proste nos a viete triezvo zhodnotiť situáciu. Pozor si ale dávajte na ľudí, s ktorými by ste daný biznis chceli rozbiehať.

Zdravie

Zdravie nie je len ochorenie tela a často hľadáte príčinu na nesprávnom mieste. Výsledky testov hovoria, že je všetko v poriadku, vy sa tak ale vôbec necítite. Na vine môže byť aj psychika, preto by ste si mali aspoň na chvíľu vydýchnuť a dopriať si oddych, či chvíľu samoty. Viac relaxujte, prečítajte si dobrú knihu, vyberte sa hoc aj sama na prechádzku  alebo si choďte zaplávať. Všetko, čo urobíte pre svoju duševnú pohodu sa vám vráti a odzrkadlí sa to na zlepšení zdravotného stavu.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

horoskop-april

Komentáre

komentárov