Horoskop na august – Vodnár


Láska a vzťahy

Tento mesiac by ste sa mali zamerať na vzťahy s rodinou, ktoré môžu mierne pokrivkávať. Nemusí ísť o žiadne výrazné konflikty, no i malé nezhody sa vedia nahromadiť a vyrásť do nepekného sporu. Preto by ste mali čo najviac komunikovať a to isté platí i o partnerovi, Nezametajte spory pod koberec. Šťastnú kartu však majú nezadané dámy, ktoré si budú môcť doslova vyberať spomedzi nápadníkov. Nedajte sa ale zmiasť sladkými rečičkami a hľaďte skôr na skutky a intelekt. V auguste sa môže zrodiť skutočná láska.

Peniaze a práca

Na účte máte slušný obnos a na nedostatok financií sa rozhodne nemôžete sťažovať. Peniaze sa vám nakopili postupne a po menších čiastkach a vy si ich chcete v lete užiť. Nedajte sa však zlákať na výdaje bez rozmyslenia. Za tvrdú prácu si zaslúžite odmenu, no nepreháňajte to. Už nasledujúci mesiac by sa vám peniaze navyše mohli zísť. V práci pôjde všetko ako po masle, pravdepodobne si vyslúžite odmenu, pochvalu alebo povýšenie.

Zdravie

Pocit, že vám je ťažko na žalúdku alebo sa cítite nafúknutá vyriešite jedine ľahšou stravou a uváženým výberom potravín. Týždňová očistná diéta ešte nikoho nezabila a vám okrem poklesu váhy prinesie aj úľavu od nepríjemného pocitu. Približne od polovice mesiaca sa budete cítiť nesmierne fit a žiadne zdravotné problémy vám nehrozia. V rámci prevencie ale nezabúdajte na vitamíny a minerály a doprajte telu najmä horčík.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

horoskop-april

Komentáre

komentárov