Horoskop na december – Baran

Banana Ešte viac

Láska a vzťahy

Aj keď nepatríte medzi osoby, ktoré sadnú na lep každému, kto využíva milý slovník a rozosieva úsmevy, v decembri by ste mali mať oči na stopkách. Osoba vo vašej blízkosti nebude mať ani náhodou čestné úmysly a vy by ste sa mohli nechať nepekne nachytať. Overujte si fakty a aj na zjavne nevinné situácie sa pozrite kritickejším pohľadom. Vo vzťahu s partnerom to na začiatku mesiaca môže zaškrípať, no v strede decembra si už môžete užívať romantické chvíle. Ak svoju spriaznenú dušu ešte stále hľadáte, nemali by ste sa vyhýbať podnikom, kinám alebo reštauráciám. Vaša láska na vás striehne na verejnosti a vy okúsite povestný Amorov šíp, vďaka čomu budú iskry poriadne lietať.

Peniaze a práca

Nemali by ste zaujímať postoj, že ste najlepšou a nenahraditeľnou osobou, ktorá na pracovnej pozícii zotrvá, aj keby sa snažila len málo. Trochu viac snahy vám neuškodí a navyše získate veľmi cenné skúsenosti. Pokiaľ sa do práce pohrúžite, prídete na jej veľmi zaujímavú stránku a vaše zamestnanie vás začne nesmierne baviť. Po finančnej stránke sa určite nemusíte sťažovať, pretože svojím šetrením ste si pripravili dobré časy. Očakávajte však bonus v práci a nemali by ste zanevierať na šťastenu. Tá by vám mohla dopriať výhru alebo dokonca dedičstvo.

Zdravie

Hviezdy v decembri hlásia oslabenie dolných končatín, na čo by ste si mali dávať veľký pozor. Najmä klzké chodníky sú v zime veľkou nástrahou a vy by ste veľmi jednoducho mohli prísť k nepeknému úrazu. Buďte opatrnejší a keďže by ste sa tento mesiac mali zamerať na nohy, doprajte si po práci kúpeľ alebo masáž chodidiel. Voňavé a liečivé krémy alebo bylinky, ktoré pridáte do teplej vody, robia zázraky. Ráno sa postavíte ako znovuzrodená a nohy budú príjemné na dotyk. Nezabúdajte ani na prevenciu a doplňte si základné vitamíny, ktoré vám chýbajú.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

0
Komentovať (0)