Horoskop na december – Blíženci

Banana Horoskopy

Láska a vzťahy

Vaša zložitá, ale pozitívne naladená povaha očarí istú osobu, ktorá sa vo vašej blízkosti cíti nesmierne dobre. Ak máte vzťah, bude vám tento človek veľkým pokušením, pokiaľ sa na neho budete dívať očami milencov. Čím skôr prepnete do módu „kamarát“, tým skôr pochopíte, že môžete získať osobu, ktorá je na rovnakej vlnovej dĺžke a rozumiete si s ňou skutočne skvele. Zamerajte sa na problémy v rodine, ktoré akosi prehliadate, alebo im nepripisujete žiadnu vážnosť. Vyhnite sa tomu, aby sa sopka emócií nahromadila a následne nečakane vybuchla. Využite svoju schopnosť navrhovať kompromisy a snažte sa rozumne a vecne argumentovať.

Peniaze a práca

Aj keď ste na tom finančne veľmi dobre a nemáte si na čo sťažovať, hviezdy vám zasielajú odkaz s varovným prstom. Ten vás má pripraviť na nečakané situácie, ktoré nemusia mať práve najlepší koniec. Preto budte ostražití a dávajte si pozor na krádeže alebo podvody, o ktorých ste si stále mysleli, že vás nedokážu nachytať. V práci zavládne veľmi príjemná atmosféra, a ak váš vzťah s niektorým z kolegov trošku škrípe, je vhodná doba na jeho nápravu. Ak vás kolega požiada o pomoc, určite ju neodmietnite. Aj keď by to nemal byť váš primárny dôvod, v konečnom dôsledku na tom budete profitovať i vy.

Zdravie

To, že sa v oblasti zdravia a zdravého životného štýlu príliš nevyznáte, vás neospravedlňuje. Nájdite si čas a viac sa zaujímajte o svoje telo i relax. Dnes je už materiálov o tejto problematike na každom kroku habadej, a ak si chcete byť istí, neváhajte osloviť špecialistov, ako sú napríklad výživoví poradcovia. Práve kvalitnejšia a rozumne rozložená strava by mohla prispieť k vyriešeniu nejedného z vašich dlhodobých zdravotných problémov. V decembri si dajte záležať aj na starostlivosti o pleť a nezabudnite na výživné krémy, ktoré vás ochránia pred studeným a ostrým vetrom.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

0
Komentovať (0)