Horoskop na december – Býk


Láska a vzťahy

Tento mesiac vás žiaľ neobíde konflikt s mladšou osobou. Za jeho nepekné vyvrcholenie však budete môcť rovnako ako druhá strana. Upustite na chvíľu zo svojich zásad a uvedomte si, že presadzovať si svoje len z titulu, že ste starší, je niekedy na škodu. Partner sa na vás tento mesiac bude pozerať úplne inak a vy rýchlo pocítite, že váš vzťah nabral druhý dych. Nepátrajte krvopotne po príčine jeho oveľa lepšieho správania a užívajte si skvelé chvíle plné romantiky a rozmaznávania. Jednoducho si začal viac uvedomovať, čo všetko pre neho znamenáte a chce vám to dať patrične najavo. Nezadané dámy by sa mali mať na pozore, pretože nápadník ich prekvapí v nečakanej situácii.

Peniaze a práca

Na svoj finančný status sa v decembri nebudete môcť sťažovať, no slávnostné fanfáry odložíte tiež bokom. Na všetko, čo potrebujete, sa peniaze nájdu a ak o kúpe drahšej veci váhate, poraďte sa i s blízkou osobou, ktorá vám v decembri bude viackrát veľmi nápomocná. V rámci zamestnania si môžete na chvíľu trošku vydýchnuť, pretože vďaka veľmi dobre odvedenej práci si budete môcť dopriať trochu viac oddychu a uvoľnenejšie tempo. To však neznamená, že by ste sa na všetky úkony nemali poriadne sústrediť. Aj banálna chyba môže mať veľmi ďalekosiahle následky.

Zdravie

Horné dýchacie cesty vás v decembri môžu poriadne potrápiť, preto by ste už odteraz mali staviť na prevenciu. Zápaly a opuchy vás ale pravdepodobne neminú. Ak ich však budete brať zodpovedne a na liečbe si necháte záležať, pominú tak rýchlo, ako aj prišli. Na škodu nebudú ani recepty starých mám, ktoré vás v decembri zaručene dostanú z každej šlamastiky. Skôr, ako miniete hŕbu peňazí za produkt z reklamy, si o ňom zistite viac. Pravdepodobne ho viete nahradiť kvalitnejšími vecami z prírodnej lekárne.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)


Komentáre

komentárov