Horoskop na december – Kozorožec

Banana Horoskop

Láska a vzťahy

Posledný mesiac v roku si budete v rámci milostného života určite pochvaľovať. Aj keď ste s partnerom nemali najlepšie obdobie, zrazu sa karta obrátila a problémy zmizli. Musíte si však uvedomiť, že tento stav pretrvá len ak budete na vzťahu obaja pracovať i naďalej. Zaškrípať to môže medzi vami a blízkym rodinným príslušníkom. Nemusíte si tvrdohlavo presadzovať svoj názor, pretože niekedy je lepšie ustúpiť a zakopať vojnovú sekeru. V decembri sa potešia aj nezadané, ktoré prekvapí záujem sympatického muža.

Peniaze a práca

Celý rok ste sa v práci snažili a svedomite odvedená práca prinesie to najsladšie ovocie. Aj keď to tak vždy nemusí vyzerať, váš zamestnávateľ si vás veľmi váži a patrične vás ocení. Tie z vás, ktoré podnikajú, by si mali v tomto roku dávať pozor na podpisovanie zmlúv. Ak to nesúri a neovplyvní to chod vašich obchodov, radšej si to premyslite a do takýchto „akcií“ sa púšťajte až po novom roku. Odkladať by ste ale nemali svoje nutkanie podať loto alebo sa zapojiť do súťaže. Šťastena vám praje.

Zdravie

Konečne si môžete vydýchnuť, a aj po dlhodobých zdravotných komplikáciách ste sa konečne dostali do bodu, kedy si môžete užívať pevné zdravie. Fit stavom sa ale nenechajte zaslepiť, pretože na zdraví treba pracovať neustále. Stavte na prevenciu a viac sa venujte zdravému životnému štýlu. Na škodu nebudú ani cvičenia, joga, meditácia či relaxačné cvičenia. Dobrý psychický stav, duševná rovnováha a minimum stresu patrí k zdraviu tiež a vy máte tendenciu na to zabúdať.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

0
Komentovať (0)