Horoskop na december – Lev


Láska a vzťahy

K partnerovým chybám ste niekedy príliš benevolentná a v mene zažehnania hádok len mávnete rukou. Problémy sa ale samé nevyriešia a vy len prekladáte nejasnosti a komplikácie z jedného miesta na iné. Neskôr by sa vám to mohlo vypomstiť a nahromadenie negatívnej energie vyústi do hádky, z ktorej sa budete dlho zotavovať. Dbajte viac o zdravú komunikáciu a snažte sa všetko riešiť ešte vtedy, keď je to aktuálne. Ak si neviete dať rady, pomôže vám osoba z rodiny, ktorá vám tentokrát pomôže a dá niekoľko veľmi cenných rád, ktoré vám otvoria oči.

Peniaze a práca

Snažte sa rozumne hospodáriť, k čomu patrí i odoprietie slasti a potešenia, na ktoré ste zvyknutá. V decembri si budete musieť viac utiahnuť opasok a myslieť na budúcnosť. Veď Vianoce nie sú iba o darčekoch a vy by ste nemali prežívať stres kvôli ich kúpe. V práci to možno bude chvíľu škrípať, vaše povestné šťastie vás však nenechá v štichu a problémy v zamestnaní sa veľmi jednoducho vytratia. Ak sa objaví lákavá pracovná ponuka, mali by ste to zvážiť. Ak je to niečo, o čom ste stále snívali, za pokus to isto stojí.

Zdravie

Vaším odvekým problémom je vaša nedostatočná vytrvalosť, čo sa prejavuje aj na zdraví. Zdravotné problémy začnete svedomito riešiť, no len čo nastane malé zlepšenie alebo liečba trvá, naopak, dlhšie ako ste čakali, ihneď sa vzdávate a vraciate do starých koľají. Starostlivosť o zdravie by mala byť permanentná a k svojmu telu by ste sa nemali správať ako k veci, na ktorej vymeníte súčiastky a problém považujte za vyriešený. Berte si rady odborníkov k srdcu a nepoľavujte. Sama po chvíli zistíte, že prevencia je najlepším spôsobom, ako si zachovať pevné zdravie.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)


Komentáre

komentárov