Horoskop na december – Rak

Banana Horoskopy

Láska a vzťahy

December sa v oblasti lásky asi trochu zbláznil a pre vás to bude znamenať množstvo prekvapení a nečakaných, no príjemných momentov. Nielenže váš partner bude nesmierne pozorný, vyslúžite si i množstvo komplimentov od známych i úplne neznámych osôb. Aj vaši rodinní príslušníci a blízke osoby sa akosi premenia a vy si budete môcť užívať príjemné chvíle, ktoré vás doslova nabijú energiou. Či už je to tým vianočným časom alebo sa jednoducho „vesmír“ posnažil, môžete sa tešiť z vyriešenia konfliktov a zakopania vojnových sekier.

Peniaze a práca

Ak nechcete prísť o svoje zamestnanecké výhody, mali by ste sa o trochu viac snažiť. Svoju prácu predsa máte v láske, preto by ste ju nemali odsúvať na druhú koľaj kvôli banalitám a inému rozptýleniu. Môže sa to odraziť na vašich výsledkoch a nepozornosť vám prinesie i určité komplikácie. V polovici mesiaca sa však dostanete späť na starú koľaj a všetko pôjde ako po masle. Veľmi dobre si finančne prilepšíte a potešiť by ste nemali len svojich blízkych. Doprajte si trochu radosti i vy vo forme darčeka, po ktorom ste stále túžili.

Zdravie

Vaša imunita je v úplnom poriadku a vy sa môžete tešiť pevnému zdraviu. Chrípky a prechladnutia vás budú zďaleka obchádzať, no jediným problémom môžu byť drobné ochorenia ústnej dutiny. Dajte si pozor na to, po kom pijete z pohára a či je príbor v reštaurácii skutočne čistý. Mohli by ste jednoducho prísť k boľavým herpesom alebo kútikom, ktoré sa veľmi zdĺhavo liečia. Mali by ste myslieť na svoj kvalitnejší spánok a večer si doprajte bylinný čaj, ktorý vaše telo perfektne upokojí a vy sa vyspíte ako batoľa.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

0
Komentovať (0)