Horoskop na december – Ryby

Banana Horoskopy

Láska a vzťahy

Z vášho života sa takmer úplne vytratili určité osoby, ktoré v ňom mali roky pevné miesto. Spýtajte sa samej seba, či je vina len na druhej strane alebo ste pre záchranu vzťahu mohli urobiť niečo viac. Niekedy je kapitulácia veľmi zlým riešením. To bude platiť aj o vašom vzťahu s partnerom, kedy by ste sa nemali vzdávať. Pri riešení problému v žiadnom prípade nemávnite rukou, a aj keď sa vám bude zdať, že partner o nápravu nemá záujem, snažte sa z celých síl situáciu zvrátiť. Boj o vzťah sa vám vždy v dobrom vyplatí.

Peniaze a práca

Práca vám pôjde ako po masle, no vzťahy na pracovisku môžu mať v decembri o niečo komplikovanejší charakter. Nespoliehajte sa na svoj prvý dojem a radšej dajte ľuďom viac príležitostí na to, aby ste ich spoznali. Ten, kto vám ťahá medové motúzy popod nos, môže mať zálusk na niečo, čo vám právom patrí. Je pravdepodobné, že svoju pozíciu si budete musieť obhájiť, čo zvládnete, len ak sa nenecháte vyprovokovať k nie celkom šľachetným činom. Po finančnej stránke si výrazne prilepšíte, čo vás pred sviatkami určite poteší.

Zdravie

Ak ste porazili upchaný nos, prechladený močový mechúr alebo ste sa popasovali s bolesťou kĺbov, je to skvelé, no netreba zabúdať aj na naše duševné zdravie. Prílišné vyčerpanie, množstvo práce a primálo spánku vás veľmi oslabilo. Stres je rizikovým faktorom v každom veku a dnes už existujú príručky, návody a dokonca i kurzy o tom, ako ho úspešne zvládať. Vo vlastnom záujme sa na tento problém pozrite bližšie a doprajte si aj viac relaxu a času pre seba. Už len samotný príjemný kúpeľ s aromatickými prvkami vás nesmierne upokojí a načerpáte novú energiu.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

0
Komentovať (0)