Horoskop na december – Škorpión


Láska a vzťahy

Tento mesiac sa vám pripletie do cesty osoba, ktorá nebude mať celkom čisté úmysly. Aj keď nie je jej primárnym cieľom vám uškodiť, v záujme svojho vlastného blaha a prospechu vám môže podkopať nohy. Buďte preto obozretná a nenechajte sa oklamať medovými rečičkami. Ak si plánujete založiť rodinu alebo kruh svojej domácnosti rozšíriť o potomka, isto je teraz vhodný čas. December praje aj slobodným dámam, ktoré sa môžu tešiť na záujem nesmierne atraktívneho muža. Ten má na vás zálusk už dlhšie, no akosi ste ho ešte nezaregistrovali. Majte preto oči na stopkách a všímajte si svoje okolie.

Peniaze a práca

Pod lampou je najväčšia tma a presne na to by ste mali myslieť počas celého mesiaca. Dávajte si veľký pozor na podpisovanie zmlúv a „papierovačky“, ktoré robíte už akosi automaticky. Malé prehliadnutie detailu by mohlo spôsobiť veľké škody a v neposlednom rade je i možné, že vás chce niekto takto nachytať. Venujte sa svojej práci svedomite a stopercentne. Ak ste sa minulý mesiac poriadne posnažili a odviedli kus práce, teraz môžete zozbierať sladkú úrodu svojho úspechu, ktorý bude patrične odmenený.

Zdravie

Veľký pozor si treba dať na prievan a v tomto chladnom počasí by ste nemali zabúdať na adekvátne teplé oblečenie. Aj keď chcete udržať krok s dobou a módu máte v krvi, mnoho kúskov nie je určite vhodných do decembrového počasia. Ak sa neudržíte v teple, môžete si privodiť vážnejšie zdravotné problémy, ktoré budú trvať poriadne dlho. Nezabudnite ani na prevenciu a rozhodne by ste mali zvýšiť príjem vitamínov a minerálov .

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)


Komentáre

komentárov