Horoskop na december – Strelec

Banana Horoskopy

Láska a vzťahy

Aj keď vaše znamenie vraví, že ste strelcom, tentokrát budete zasiahnutá šípom práve vy. Nemusíte sa však báť, Amorov šíp vás rozhodne poteší a prinesie množstvo romantiky a príjemných chvíľ. Nevravíme len o slobodných dámach, ktoré sa dostanú do mušky atraktívnych mužov. Aj ženy vo vzťahu znovu pocítia tú povestnú iskru, takže sa pripravte na to, ako vaša polovička znovu rozfúka oheň. Pokiaľ uvažujete nad bábätkom, smelo do toho. Je tá správna chvíľa, no zároveň by ste nemali tlačiť na pílu. Jednoducho si len užívajte jeden druhého a všetko príde samo.

Peniaze a práca

Ak máte dojem, že vaša finančná situácia je žalostná, možno by ste sa na to mali pozrieť z iného uhla. Niekedy stačí aj malé uskromnenie vo viacerých veciach a peniaze sa z rodinnej kasy nerozkotúľajú tak rýchlo. Je samozrejmé, že na Vianoce chcete svojich blízkych obdarovať tým najlepším a vyčariť im úsmev na tvári, no šťastie a radosť sa nemeria hodnotou na účtenke. V strede mesiaca vás prekvapí pracovná ponuka alebo sa vám do cesty pripletie nové, lákavé zamestnanie. Ak vás súčasná práca nenapĺňa, nová šanca stojí za zváženie.

Zdravie

Môžete si začať gratulovať, december z vás urobil znamenie, ktoré sa môže pýšiť tým najpevnejším zdravím. Snáď vám ale nemusíme pripomínať, že netreba zabúdať na prevenciu. Postačí vám však trochu viac ovocia a zeleniny, netreba zabúdať ani na pitný režim a do svojho jedálnička by ste  mali viac zapojiť ryby. Inak ste fit a aj vaša kondícia vyzerá viac než dobre. Aktivitami pri domácich prácach totiž často tromfnete i tých, ktorí sa rozhodnú cvičiť.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

0
Komentovať (0)