Horoskop na december – Váhy

Banana Horoskopy

Láska a vzťahy

Je normálne, že svoj život chcete viesť podľa svojích predstáv a očakávaní, no nikde nie je napísané, že sa vaše vízie musia vždy stretnúť s realitou. Aj keď ste si vysnívali niečo iné, len preto, že má partner odlišný názor, vám to nemusí uškodiť ani zruinovať život. Neberte všetko tak vážne a kŕčovito a snažte sa na svet pozerať s väčším nadhľadom. Inak sa nevyhnete nepríjemným hádkam s partnerom, ktorý má viac argumentov vo svoj prospech. Nezabúdajte ani na svoju rodinu, ktorá pri vás stále stojí. Nájdite si na nich čas a prežite niekoľko chvíľ spoločne.

Peniaze a práca

Ak príliš kombinujete a špekulujte, dávajte si pozor, aby ste nevybabrali samy so sebou. K problémom na pracovisku pristupujte zodpovedne a rovnako sa snažte i o triezvu debatu so svojím nadriadeným. Ak vás práca nenapĺňa, možno by ste sa mali poobzreať po niečom lepšom, v opačnom prípade si viac škodíte ako „užívate“. Finančne ste na tom ale dobre a sťažovať sa nebudete musieť ani v decembri. Dokážete si stále ušetriť a peniaze rozumne rozdeliť, čo hrá vo váš prospech. Netrápte sa nad kúpou drahých darčekov a radšej siahnte po niečom osobnejšom, čo nemusí stáť prehnane veľa peňazí.

Zdravie

Zdravie vás neopúšťa ani v decembri a až na malé odreniny alebo drobné zranenia v domácnosti si nemáte na čo sťažovať. Využite to vo svoj prospech a venujte sa viac športu alebo akýmkoľvek pohybovým aktivitám. Ak nemáte v láske skupinové športy, pokojne si zacvičte aj doma alebo si zájdite do posilňovne aspoň chvíľu zacvičiť. Získate ešte viac energie a endorfínov a v neposlednom rade sa môžete tešiť pevnejšej a krajšie tvarovanej postave.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

0
Komentovať (0)