Horoskop na december – Vodnár

Banana Horoskop

Láska a vzťahy

Aj keď vo vzťahu s partnerom nemáte žiadne problémy, v decembri vás skutočne potrápi pokušenie. Na obzore je zaujímavá osoba, s ktorou si neskutočne dobre rozumiete a po vizuálnej stránke je to tiež „vaša šálka kávy“. Aj keď ste s touto osobou na jednej vlnovej dĺžke, zvážte, či vám toto rozptýlenie dáva viac ako dlhodobý plnohodnotný vzťah. Ak raz do týchto vôd vstúpite, už nebude cesty späť. Váš blízky rodinný príslušník, s ktorým nemáte extra vrúcny vzťah, vás tento mesiac skutočne prekvapí a podá pomocnú ruku vo chvíli, keď sa nebudete môcť spoľahnúť na nikoho iného.

Peniaze a práca

Nemáte sa čo sťažovať, pretože práca, ktorú vykonávate, vás predsa baví. Aj keď ste stále očakávali menej stereotypu, táto pracovná pozícia vám sadla ako uliata a vo svojom obore ste jednoducho najlepšia. Túto skutočnosť ocení aj váš nadriadený, s ktorým si koncom mesiaca veľmi zlepšíte vzťahy. Nové pracovné ponuky starostlivo zvážte a nevrhajte sa bezhlavo do vecí, ktoré ste si poriadne nepreštudovali. Nutkanie riskovať nemusí mať vždy len šťastný koniec.

Zdravie

Príliš sa venujete banálnym zdravotným problémom, ktoré sa dajú veľmi ľahko vyriešiť a to podstatné vám uniká. Sama najlepšie viete, že ak by ste boli úplne fit, takto by ste sa necítili. Navštívte odborníka a neodkladajte starostlivosť o svoje zdravie. Je možné, že vás to bude stáť niekoľko hodín navyše v čakárni, no zdravie je len jedno. Ak zanedbáte terajšie príznaky, po novom roku by sa vám to mohlo veľmi nepekne vyplatiť. Dávajte si tiež pozor na zuby a pokiaľ to je možné, odskočte si na preventívnu prehliadku.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

0
Komentovať (0)