Horoskop na február – Baran

Banana Horoskopy

Láska a vzťahy

S partnerom ste v poslednom čase urobili niekoľko veľkých a dôležitých rozhodnutí a teraz občas čakáte, že to nedopadne najlepšie. Prestaňte sa trápiť vecami, ktoré by mohli byť, ale nie sú. Zamerajte sa na spoločne strávený čas, ktorý by ste si nemali nechať otráviť negatívnymi myšlienkami. Vo vzťahoch s priateľmi alebo rodinou sa vyskytne menšia zvada, no nebude to nič tak zložité, aby ste to nedokázali brilantne zvládnuť. Stačí si len zachovať chladnú hlavu. Hviezdy si však pre vás chystajú jedno prekvapenie – v dlhoročných vzťahoch konečne dôjde k ďalšiemu kroku, takže sa február ponesie v znamení spoločného bývania, svadby alebo potomka.

Peniaze a práca

Finančne sa na tom budete mať tento mesiac viac než dobre. Ak ste doteraz otáčali každé euro, vo februári si môžete viac vydýchnuť a nemusíte mať výčitky ani v prípade, že sa rozhodnete potešiť nejakým darčekom. V práci budete musieť čeliť nepríjemnej výmene názorov alebo falošnému obvineniu. Pomsta alebo vyťahovanie minulosti vám vôbec nepomôže. Kľúčovým sa stane schopnosť preukázať svoju nevinu, v čom vás podržia aj kolegovia, u ktorých ste obľúbená. Ak budete mať možnosť podieľať sa na novom projekte, rozhodne by ste túto šancu nemali zahodiť.

Zdravie

Zabúdate na staré dobré „v zdravom tele zdravý duch“? Vo februári sa budete musieť viac rozhýbať a najmä zlepšiť svoju fyzickú kondíciu, ktorá akosi poľavila. Nemusíte sa trápiť zložitými cvikmi, ktoré by vás mohli zbytočne odradiť. To pravé orechové pre vás sú kolektívne športy alebo úplne nové, zatiaľ nevyskúšané aktivity. Zaujímajte sa o kurzy a príležitosti vo vašom meste, isto si prídete na svoje. Vo vybranej aktivite alebo športe sa vám bude veľmi dariť a neskôr sa rozhodnete posunúť to na profesionálnejšiu úroveň.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

0
Komentovať (0)