Horoskop na február – Baran


Láska a vzťahybaran

Vo februári sa konečne dočkáte uzavretia niektorých vzťahových otázok, ktoré ste doteraz riešili. Ak sa nachádzate v plnohodnotnom partnerskom vzťahu, niečo ako neveru vôbec neriešite. Ak však máte vo vzťahu problémy, dajte si na neveru pozor. V každom prípade bude odhalená a po jednej vášnivej noci ostanú dve zlomené srdcia. Vaša sebadôvera výrazne vzrastie. Niežeby ste jej mali málo, no pridáte k nej vášeň a nadšenie.

Peniaze a práca

V práci budete tento mesiac v niektorých okamihoch rušivým prúdom energie pre svojich kolegov. Nevšímajte si však tých, ktorí vám nestačia a vaše nadšenie vám závidia. Nepotláčajte kvôli druhým to, čo vám ide prirodzene a bez námahy, urobili by ste zo seba nepriateľa.

Zdravie

Skúste viac počúvať svoje telo. Vaše telo totiž presne vie, čo potrebuje a hlavne kedy to potrebuje. Máte problémy s trávením? Dajte si menšiu očistu a uvidíte ten rozdiel. Je váš organizmus oslabený? Preberte ho vitamínmi, ovocím a zelenou listovou zeleninou. Ak vás bolí chrbát, nemusíte ísť nutne trikrát do týždňa cvičiť. Započúvajte sa a budete vedieť, čo robiť.

horoskop-april

Komentáre

komentárov

'); // za telo článku vlož sitelement zónu //content_block.insertAdjacentHTML('afterend',''); // zavolaj sitelement async script //(function(d, t) { var g = d.createElement(t), s = d.getElementsByTagName(t)[0]; g.src = 'https://ad.sitelement.sk/www/delivery/asyncjs.php'; s.parentNode.insertBefore(g, s);}(document, 'script')); }]); _adform.push([vastOrPmpId+'.pmp.success', function() { // použi na testovanie //console.log('great success!'); }]); _adform.push([vastOrPmpId+ '.ad.ready', function() { // použi na testovanie //console.log('ad is ready'); }]); })(window, document, (Adform = window.Adform || {}));