Horoskop na február – Blíženci

Banana Horoskopy

Láska a vzťahy

Žeby ste konečne vpadli do opojných sietí lásky? Hviezdy si pre vás na tento mesiac prichystali hneď niekoľko prekvapení. Cestu vám skríži atraktívna osoba z vašej minulosti a vy zrazu nebudete chápať, prečo vás tento charizmatický muž neočaril už skôr. Aj zadané dámy budú mať dočinenia s flirtovaním a je len na vás, ako ďaleko to necháte zájsť. Pozor na šiesty zmysel partnera, aby sa nevinná hra nezmenila na tichú domácnosť! Koncom mesiaca vás čaká aj vznik nového priateľstva a vy sa s touto novou osobou budete cítiť viac než len skvele.

Peniaze a práca

V poslednom období ste sa do práce pustili s riadnou vervou, tí odhodlanejší sa zbavili aj nerestí a lákadiel z obľúbeného spoločenského života, ktoré by ich mohli pri práci rušiť. Práve preto sa február ponesie v znamení blahobytu a celkového dostatku po materiálnej stránke. Dajte si ale pozor v strede mesiaca. Mohol by sa na váš úkor obohatiť veľmi prešibaný človek, ktorému ihneď sadnete na med. Dva krát merajte a raz strihajte. V zamestnaní vás navyše očakáva pochvala, zvýšenie platu alebo ponuka atraktívnejšej pracovnej pozície. Mali by ste využiť každú šancu.

Zdravie

Február si pre vás nechystá nič, čoho by ste sa museli obávať. Koncom mesiaca sa však možno budete musieť popasovať s miernym prechladnutím, to však prejde tak rýchlo, ako i prišlo. Dôležitý je oddych v posteli,  čaj so zázvorom, citrónom a medom a dajte si i cesnak. Už na druhý deň sa budete cítiť podstatne lepšie, takže vás to nijako nevyradí zo zabehnutého cyklu povinností. Mali by ste zvýšiť príjem tekutín a prijímať viac vitamínov vo forme ovocia a zeleniny. Posilníte si nechty, vlasy i zuby a vaša pokožka bude oveľa pružnejšia.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

0
Komentovať (0)