Horoskop na február – Býk

Banana Horoskopy

Láska a vzťahy

Tentokrát by ste mohli doplatiť na svoju tvrdohlavosť a neochotu ustúpiť. Vo svjom rozhodovaní by ste mali dať aj na názor blízkej osoby, ktorá vám viac otvorí oči. Partnera bude tento mesiac niečo trápiť a vy by ste sa mu mali snažiť čo najviac pomôcť. Budete potrebovať veľa trpezlivosti a ochoty, no váš vzťah to len posilní a posunie na ďalšiu úroveň. Rôzne skúšky, ktorým budete vystavené, sú na zocelenie vašej osobnosti a vďaka nim sa stanete lepším a odolnejším človekom, ktorý je tolerantný a veľmi chápavý voči povahám iných. Vcítiť sa do iných bude pre vás tento mesiac kľúčové.

Peniaze a práca

Vo februári vás nečakajú žiadne veľké výkyvy vo finančnej oblasti. Nemusíte sa báť nedostatku a tiesni, no isto si nebudete užívať ani nesmierny blahobyt. Mali by ste sa naučiť lepšie hospodáriť s peniazmi, pretože je to veľmi cenná schopnosť, ktorá sa vám ešte zíde. V práci sa vám bude nesmierne dariť a vaše úlohy vás zaujmú natoľko, že vám čas bude veľmi rýchlo utekať. Do práce si tento mesiac budete vykračovať s úsmevom na tvári, pretože vo svojej profesii objavíte niečo nové, čo vás skutočne baví. A možno bude stačiť len zmena uhla pohľadu.

Zdravie

Hviezdy vás tento mesiac varujú pred drobnými úrazmi v domácnosti, ktoré sa pri troške nepozornosti môžu stať veľmi jednoducho. Mali by ste si dávať pozor najmä na ruky a buďte ostražitá pri varení. Inak vás budú choroby oblúkom obchádzať, keďže vaša imunita sa v nasledujúcich dňoch výrazne posilní. Nezabúdajte ale na prevenciu a doprajte s stále dostatok vitamínov z ovocia i zeleniny. Doplňte tiež magnézium a železo, ktoré môžete prijať v strave alebo pomocou produktov z lekárne. Po pár dňoch sa budete cítiť oveľa lepšie a čulejšie.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

0
Komentovať (0)