Horoskop na február – Kozorožec

Banana Horoskopy

Láska a vzťahy

Konečne sa vám podarilo vyriešiť aj tie najmenšie odrobinky sporov s partnerom, ale i rodinou. Teraz si môžete v pokoji užívať ničím nerušený február, pretože tento mesiac sa stane vaším balzamom na dušu. Len sa príliš nestavajte do polohy osoby, ktorá nie je za nič zodpovedná a nehádžte vinu vždy na iných. So zodpovedným prístupom a odvahou priznať si chyby zájdete ďalej. Ak patríte k dámam, ktoré stále hľadajú svojho princa, tento mesiac si budete musieť ešte počkať. Venujte sa radšej sebe a užívajte si aj čas o ktorý sa nemusíte deliť. Aj samota má svoje čaro.

Peniaze a práca

Po období, keď ste oslávili svoje narodeniny, sa bankové konto značne scvrklo, pretože ste si neváhali dopriať. V najbližších dňoch si budete musieť utiahnuť opasok a odmeny pre seba sa veru nebudú konať. Vo februári by ste sa mali zamerať na zdokonaľovanie seba samej, najmä v pracovnej oblasti. Je možné, že budete musieť absolvovať kurzy, školenia, alebo vás dokonca čaká služobná cesta. To všetko vám len hrá do karát, pretože po týchto udalostiach sa na pracovisku ozaj blisnete svojou šikovnosťou.

Zdravie

Zápal močových ciest vás v týchto dňoch asi neminie, no sama dobre viete, že na vine ste si vy. V mene módy ste prehliadali dôležitosť teplého oblečenia a vaše odhalené nohy si teraz vypýtali svoju daň. Konzumujte veľa brusníc a pridajte k nim urologické čaje. Pite veľa tekutín a snažte sa byť v teple, aby ste sa s týmto problémom rozhodne rozlúčili, pretože sa zvykne vracať. Inak budete zdravá ako rybička, a aj energie budete mať tento mesiac na rozdávanie.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

0
Komentovať (0)