Horoskop na február – Lev

Banana Horoskopy

Láska a vzťahy

Vo vzťahu bude vaša levia povaha potrebná viac ako inokedy. Rôzne nezhody s partnerom sa vyriešia len ak si budete stáť za svojim a ukážete, že máte pravdu. Argumentujte rozumne, a ak je to potrebné, daný problém preberte aj niekoľkokrát, pokiaľ to celé partner nepochopí. Pravda je na vašej strane. Nezadané dámy v strede mesiaca zaujme sympatická osoba, no nemusí ísť o vážny vzťah. Nebojte sa nevinného flirtovania a rozprúďte v sebe vášeň a ukážte iskru. Koniec koncov sa vám tento „nácvik“ bude hodiť, pretože už onedlho vám cesty skríži nová láska. Majte vždy oči na stopkách, ale buďte sama sebou.

Peniaze a práca

Točíte sa v bludnom kruhu pôžičiek alebo pomoci od známych a len čo sa vám podarí vyrovnať dlhy, padnete hneď do ďalších. Možno by ste mali viac porozmýšľať o svojej schopnosti gazdovať s peniazmi a nehanbite sa vypýtať radu od iných ľudí. Niekedy stačí uskromniť sa a nerozhadzovať sa ihneď, ako prídu lepšie časy. Ak hľadáte zamestnanie, naskytne sa vám skvelá ponuka, ktorú by ste isto nemali odmietnuť. Aj keď sa vám zdá práca náročná, viete ju odviesť kvalitne a zodpovedne, čo osloví viacerých naokolo.

Zdravie

Už ste unavená z večných zdravotných problémov, ktoré sa striedajú ako na bežiacom páse. Tento mesiac si však konečne vydýchnete a okrem slabšieho pobolievania chrbtice vás nečaká nič závažné. Mali by ste ale začať cvičiť a nekŕmiť samú seba výhovorkami, prečo sa to nedá. Čas sa nájde vždy a potrebujete len svoje odhodlanie. Nájdite si aktivity, ktoré vás budú baviť, nie len cvičenia alebo šport, ktoré vám odporúčajú známy alebo sú teraz v kurze. Uvidíte, že už po pár hodinách budete zanietená „športovkyňa“ a tieto aktivity sa stanú vašim koníčkom.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

0
Komentovať (0)